- List
- Mixed
- Map
153 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$4,360,000
$4,850,000
10.1%8225 SE 30th PL, Mercer Island, WA 98040
Redfin • Jeremy Briggs

$3,350,000
$3,298,000
1.6%201 Northside RD, Bellevue, WA 98004
COMPASS • Kelly Weisfield

$2,800,000
$2,850,000
1.8%3816 E Spring ST, Seattle, WA 98122
Windermere Real Estate Co. • Lincoln Thompson

$2,720,000
$1,950,000
39.5%684 235th AVE NE, Sammamish, WA 98074
Redfin • Andrei Balta

$2,520,000
$1,600,000
57.5%13828 180th AVE NE, Redmond, WA 98052
Windermere R.E. Northeast, Inc • Tony Meier

$2,335,000
$2,399,000
2.7%5220 57th AVE S, Seattle, WA 98118
Engel & Voelkers Mercer Island • Sam Chapin

$2,296,400
$2,598,000
11.6%5555 S Holly ST, Seattle, WA 98118
Windermere Real Estate Midtown • Amy Sajer

$1,884,247
$1,825,000
3.2%2818 11th AVE E, Seattle, WA 98102
Windermere Real Estate Midtown • Deirdre G. Doyle

$1,750,000
$1,750,000
1301 Spring ST #29-i, Seattle, WA 98104
COMPASS • Bob Bennion

$1,681,500
$1,499,980
12.1%8819 NE 148th PL, Kenmore, WA 98028
Horizon Real Estate • Yang Song

$1,580,000
$1,650,000
4.2%8618 138th PL SE, Newcastle, WA 98059
Redfin • Ann Marie Rigali

$1,500,000
$1,180,000
27.1%16512 SE 29th ST, Bellevue, WA 98008
Best Choice Realty LLC • Mary Austin

$1,500,000
$1,295,000
15.8%6016 44th AVE SW, Seattle, WA 98136
Coldwell Banker Danforth • Lorna L. Ava

$1,391,000
$1,249,950
11.3%3822 NE 145th ST, Lake Forest Park, WA 98155
Redfin • Jeremy Briggs

$1,388,888
$1,200,000
15.7%14543 119th AVE NE, Kirkland, WA 98034
Windermere R.E. Northeast, Inc • Bill Rynd

$1,250,000
$1,250,000
1408 143rd PL NE, Bellevue, WA 98007
RE/MAX Eastside Brokers, Inc. • Warrick Minnie

$1,235,000
$1,275,000
3.1%26543 SE 354th PL, Black Diamond, WA 98010
Redfin • Jeremy Briggs

$1,227,277
$949,000
29.3%3961 S Edmunds ST, Seattle, WA 98118
RE/MAX Metro Realty, Inc. • Mary Schile

$1,200,000
$1,224,980
2.0%11030 Circle DR, Bothell, WA 98011
COMPASS • Daniel Hysa

$1,160,000
$950,000
22.1%5572 Canfield PL N, Seattle, WA 98103
Windermere RE Greenwood • Adrian Jensen

$1,150,000
$1,199,950
4.2%588 Bell ST #1006S, Seattle, WA 98121
Windermere Real Estate Co. • Chet A. Crile

$1,135,000
$1,099,950
3.2%1516 170th PL SE, Bothell, WA 98012
Engel & Voelkers Seattle DT • Jeremy Briggs

$1,100,000
$1,100,000
6203 261st ST NW, Stanwood, WA 98292
Windermere Real Estate/CIR • JP DeBoer

$1,100,000
$888,000
23.9%17704 3rd PL SW, Normandy Park, WA 98166
Redfin • Jeremy Briggs

- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 7